elegancka kobieta

Baza Usług Rozwojowych (BUR)

THE LINK Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej oferuje organizację szkoleń językowych i szkoleń dotyczących różnic międzykulturowych dofinansowanych w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Nasza Szkoła otrzymała znak Jakości TGLS QA, potwierdzający wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Warto inwestować w rozwój własny oraz swoich pracowników.

Czy Twoja firma należy do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP)? Nie zwlekaj! 

Czy chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników i skorzystać z dofinansowanych szkoleń?

Możliwość uzyskania dofinansowania na kursy i szkolenia do 80%!

Oferujemy:

THE LINK Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej przygotowuje także spersonalizowane szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do oczekiwań, potrzeb oraz wymagań klienta biznesowego.

Co to jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnodostępna platforma oferująca bogatą gamę usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (np. kursy i szkolenia), mających na celu podniesienie kwalifikacji pracodawców i pracowników zatrudnionych w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach (sektor MMŚP). Wszystkie firmy i instytucje, które znajdują się  w BUR przeszły pozytywną weryfikację jakości świadczonych usług.

Korzystanie z usług rozwojowych daje szansę na podniesienie kwalifikacji pracowników, poszerzenie wiedzy i umiejętności, które przyczynią się do polepszenia sytuacji firm i przedsiębiorstw w całej Polsce*.

Więcej informacji na temat BUR znajdziesz na stronie -> http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

* z dofinansowania mogą skorzystać przedsiębiorstwa zarejestrowane w całej Polsce z wyjątkiem województwa mazowieckiego oraz pomorskiego 

Kto może skorzystać z dofinansowanych szkoleń?

  • Projekt skierowany jest do mikro, małych  i średnich przedsiębiorstw (sektor MMŚP)
  • Dofinansowanie mogą otrzymać samozatrudnieni lub pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło

Uproszczona ścieżka aplikacji o dofinansowanie!

Kompleksowo i profesjonalnie pomagamy w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dofinansowania w ramach BUR. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Krok po kroku:

  1.       Skontaktuj się z nami! Postaramy się pomóc w wyborze odpowiedniego szkolenia.
  2.       Wypełnij razem z nami dokumenty aplikacyjne i złóż wniosek u odpowiedniego operatora.
  3.       Podpisz z operatorem umowę na refundację kosztów szkolenia.
  4.       Skorzystaj ze szkolenia.
  5.       Oceń szkolenie po jego zakończeniu.
  6.       Skontaktuj się z operatorem w celu rozliczenia wybranej usługi.

Aby skorzystać z dofinansowania w ramach BUR przedsiębiorca powinien zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia czyli tzw. operatora (lista operatorów w poszczególnych województwach znajduje się na stronie -> Bazy Usług Rozwojowych) i złożyć wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia oferowanego przez THE LINK