Kurs francuskiego dla firm

Kurs francuskiego to oferta skierowana do firm z Katowic oraz innych polskich miast – prowadzimy szkolenia stacjonarnie i online. Jako szkoła z ponad 20-letnim doświadczeniem zapewniamy najwyższy poziom kształcenia, który opiera się na innowacyjnych metodach nauczania. Gwarantujemy też indywidualne podejście do każdego klienta, tak by nauka francuskiego była jak najbardziej skuteczna. Dzięki zajęciom Twoi pracownicy będą prowadzić swobodny dialog w międzynarodowym środowisku, co przyniesie przedsiębiorstwu wiele korzyści – również pod kątem wizerunku. Wybierz kurs języka francuskiego dla firm w naszej szkole, by mieć pewność szybkich efektów!

Kurs francuskiego Katowice – oferta dla firm, urzędów oraz instytucji

Francuski dla firm to kursy z języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego, których celem jest podniesienie jakości komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Prowadzimy również szkolenia konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów oraz szyte na miarę. Dzięki rozbudowanej ofercie i elastyczności, którą wykazujemy w ramach współpracy, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta.

Kurs francuskiego dla firm to skuteczny sposób, by podnieść kompetencje pracowników i wzmocnić pozycję przedsiębiorstwa na konkurencyjnym rynku. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu zasięgu swojej oferty, lepszych relacjach biznesowych i profesjonalnym wizerunku, zapraszamy do kontaktu.

Francuski dla firm – wybierz sprawdzoną szkołę językową

The Link to szkoła języka dla firm, której największym atutem jest wysoka skuteczność nauczania. Z czego wynika? Korzystamy z autorskiej metody nauczania CLT, a nasz zespół to wykształceni lektorzy z dużym doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi. Stale monitujemy poziom kształcenia, by zapewniać satysfakcjonujące rezultaty nauki języka francuskiego. Zapewniamy też wysoką jakość obsługi, która opiera się na znajomości potrzeb klienta biznesowego. Język francuski dla firm to doskonały wybór dla przedsiębiorstw, którym zależy na szybkich efektach kształcenia i pełnym profesjonalizmie na każdym etapie współpracy.

Interesuje Cię kompleksowe wsparcie w rozwoju kompetencji komunikacyjnych pracowników? Pełna oferta naszej szkoły obejmuje:

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka francuskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy francuskiego w Katowicach

Kursy francuskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy francuskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka francuskiego

Szkolenia języka francuskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka francuskiego w biznesie.

Referencje