Audyt Językowy na platformie Langdit

Odpowiednia znajomość języków obcych to gwarancja efektywnej współpracy i klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa! Oferujemy audyt językowy dla firm na autorskiej platformie Langdit, która umożliwia szybką i trafną ocenę kompetencji językowych pracowników i kandydatów do pracy. Dzięki niej możesz wykonać audyt w dowolnym miejscu i czasie, a dokładnej i obiektywnej weryfikacji dokonają nasi wykwalifikowani audytorzy.

Czym jest audyt językowy dla firm?

Audyty językowe dla firm pozwalają sprawdzić umiejętności językowe pracowników oraz rekrutowanych kandydatów.

Składają się z zestawu zadań umożliwiających określenie stopnia zaawansowania różnych umiejętności językowych. Podczas audytu sprawdzamy do 6 kompetencji: znajomość gramatyki i słownictwa oraz umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania. Nasz audyt to obiektywna i kompleksowa ocena zdolności językowych, a dzięki naszej technologii na platformie masz pełną kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zakres badanych zdolności oraz tematykę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

znajomosc wielu jezykow obcych

Poznaj naszą platformę Langdit i sprawdź, jak usprawnić proces oceny znajomości języków obcych w Twojej firmie

Korzyści dla firmy

Ocena poziomu w skali CEFR

Wyniki dostarczamy zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1-C2).

Wyniki w 24 godziny

Wynik podstawowego audytu językowego dla firm udostępniamy natychmiast, pozostałe wyniki poznasz w ciągu 24h.

Raporty wyników

W raporcie sprawdzisz ocenę poszczególnych umiejętności językowych wraz z komentarzami audytora.

Intuicyjna platforma

Za pomocą jednego narzędzia zarządzaj całym procesem przeprowadzania audytów sprawdzających kompetencje językowe w Twojej firmie.

Rodzaje audytu językowego

Audyt komunikacyjny

Pozwala na ocenę poziomu znajomości języka obcego oraz umiejętności aktywnego komunikowania się.

Audyt rekrutacyjny

Umożliwia weryfikację poziomu znajomości języka obcego kandydata ubiegającego się o pracę.

Audyt specjalistyczny

Pomaga sprawdzić, w jakim stopniu pracownicy lub kandydaci znają słownictwo i wyrażenia specjalistyczne z danej branży.

Audyt podstawowy

Autorski test z gramatyki i słownictwa, pozwalający na szybką ocenę znajomości języka.

audyt z wielu jezykow

Oferowane języki

Oferujemy audyt z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, czeskiego, włoskiego, niderlandzkiego i polskiego. Interesują Cię audyty z innych języków? Szkoła językowa dla firm The Link cały czas pracuje nad rozszerzeniem oferty – zgłoś się do nas już dziś, by poznać szczegóły!

Jeśli chcesz podnieść kompetencje językowe pracowników i umożliwić im swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku, poznaj również nasze kursy językowe dla firm online, innowacyjne szkolenia międzykulturowe oraz intensywne kursy językowe, które gwarantują szybkie efekty.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Aby ułatwić wybór The Link w zakresie audytów sprawdzających kompetencje językowe, zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

Wyniki audytów podstawowych dostępne są od razu po ich rozwiązaniu. Raport z audytów komunikacyjnych udostępniamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Możesz skorzystać z powiadomień mailowych o dostępnych wynikach.

Wyniki dostępne są na platformie Langdit. Możesz łatwo porównać wyniki audytów w tabeli, odczytać szczegółowy raport końcowy lub eksportować dane.

Nie ma takiej konieczności! Wystarczy za pomocą kilku kliknięć na platformie zlecić audyt z wybranego języka, na przykład angielskiego. Resztą procesu, aż do dostarczenia wyniku, zajmie się nasz zespół.

Platforma posiada funkcje, które pozwalają na łatwy import danych użytkowników oraz zlecanie wielu audytów sprawdzających kompetencje językowe jednocześnie.

Tak! Integracje Langdit z systemami ATS są możliwe. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie możliwości.

Skontaktuj się z nami

wiele lat doswiadczenia

Dlaczego my?

Jesteśmy na rynku już od wielu lat i specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów językowych dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji.

Zaufało nam wiele znanych firm, które doceniły nasze kwalifikacje i sposób przeprowadzania weryfikacji kompetencji językowych kursantów. W szkole The Link zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych audytorów języka: angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, ukraińskiego, norweskiego, czeskiego i wielu innych.


Ponad 20 lat doświadczenia!

18000

Przeszkolonych osób

540

Zadowolonych klientów

5000

Zakończonych kursów

60

Doświadczonych lektorów


Zaufali nam