Kurs angielskiego dla firm

Zastanawiasz się, czy warto przeznaczyć środki na intensywny kurs angielskiego? Jeśli zależy Ci, by w krótkim czasie podnieść jakość komunikacji w swojej firmie, to zdecydowanie tak. Szkoła językowa The Link z siedzibą w Katowicach od lat rozwija kompetencje pracowników przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji. Działamy w oparciu o innowacyjne metody kształcenia, a nasza kadra to grono świetnie przygotowanych lektorów. Dzięki temu masz pewność, że zajęcia przyniosą oczekiwane rezultaty. Proponujemy klientom szkolenia z angielskiego dla firm w zakresie języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego, a także tygodniowe intensywne kursy językowe. Jesteśmy otwarci na dopasowanie kursów do Państwa potrzeb – zapraszamy do kontaktu!

Angielski dla firm – zadbaj o swobodny dialog w międzynarodowym środowisku

Kurs języka angielskiego dla firm to najskuteczniejszy sposób, by usprawnić komunikację w przedsiębiorstwie. Dzięki zajęciom pracownicy są w stanie prowadzić swobodny dialog w każdych okolicznościach: podczas spotkań biznesowych, targów czy rozmów z klientami. Nauka angielskiego dla firm ma więc pozytywny wpływ na rozwój działalności oraz jej codzienne funkcjonowanie. To jedna z najpewniejszych inwestycji.

Nasza szkoła językowa prowadzi zarówno zajęcia online, jak i stacjonarne – w siedzibie klienta. Angielski dla firm to oferta, która obejmuje:

  • zajęcia z języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego,
  • kursy konwersacyjne,
  • szkolenia przygotowujące do egzaminów.

Szukasz czegoś innego? Naszym atutem jest elastyczność, więc możemy przygotować dla Ciebie kurs angielskiego dla firm szyty na miarę, zgodny z indywidualnymi potrzebami. Mamy również propozycję dla klientów, którym szczególnie zależy na czasie. Intensywny kurs angielskiego online, który oferuje nasza szkoła językowa dla firm, to gwarancja szybkich efektów.

Szkoła językowa Katowice – dlaczego właśnie my?

Interesuje Cię język angielski dla firm i zależy Ci na profesjonalnym szkoleniu? Za sprawą autorskiej metody nauczania CLT, kadry wykwalifikowanych nauczycieli i systemu monitorowania jakości kształcenia zapewniamy wysoką skuteczność. Nasze kursy językowe dla firm cieszą się dobrymi opiniami również ze względu na standard obsługi i indywidualne podejście do klienta.

Nauka angielskiego to pierwszy krok ku stworzeniu nowoczesnego, otwartego i profesjonalnego środowiska pracy. Potrzebujesz wsparcia również w innych obszarach? Kurs języka angielskiego dla firm online lub stacjonarnie to tylko część naszych usług – zapewniamy też wsparcie w ocenie kompetencji pracowników oraz rekrutowanych kandydatów. Sprawdź, czym jest audyt językowy dla firm!

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka angielskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy angielskiego w Katowicach

Kursy angielskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy angielskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka angielskiego

Szkolenia języka angielskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka angielskiego w biznesie.

Referencje