O nas

Naszą dewizą jest jakość nauczania! Specjalizujemy się w organizowaniu i prowadzeniu skutecznych, efektywnych, branżowych szkoleń językowych z angielskiego i 14 innych języków obcych w zakresie języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.


Ponad 20 lat doświadczenia!

18000

Przeszkolonych osób

540

Zadowolonych klientów

5000

Zakończonych kursów

60

Doświadczonych lektorów

Dlaczego my?

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą Szkołą nastawioną na wysoki poziom kształcenia.

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej powstała, aby wyjść naprzeciw współczesnym potrzebom komunikowania się w zróżnicowanym, wielokulturowym świecie. Naszym celem jest szerzyć dialog międzykulturowy i globalną komunikację we współczesnym świecie. Proponujemy konkurencyjne metody nauczania i innowacyjne sposoby docierania do klientów. Prowadzimy kursy w biurach, urzędach i siedzibach firm. Naszym atutem jest duża elastyczność i otwartość na potrzeby naszych klientów.

Gwarancja jakości!

Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń, potwierdzoną znakiem jakości TGLS Quality Alliance.

Znak jakości The Global Language System Quality Alliance (TGLS) potwierdza przestrzeganie wytycznych Rady Europy w odniesieniu do kształcenia i oceny szkoleń językowych, a tym samym gwarantuje najwyższą jakość usług. Miło nam poinformować, że nasza Szkoła znajduje się w elitarnym gronie najlepszych szkół językowych w Polsce od stycznia 2018.


Referencje

Unikalna metoda nauczania

Stosujemy nowatorską komunikacyjno – konwersacyjną me­todę nauczania CLT (Communicative Language Teaching).

Na podstawie istniejących metod skutecznego nauczania języków obcych opracowaliśmy autorskie rozwiązania w zakresie technik nauczania. Me­toda CLT (Communicative Language Teaching) kładzie nacisk na rozwój wszystkich umiejętności językowych umożliwiających swobodną komunikację w języku obcym.

Najlepsze kursy językowe dla firm

Nasza kadra

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm naszej kadry są gwarancją skuteczności oferowanych przez nas usług.

Nasza Szkoła od początku istnienia stawia na wysoką jakość oferowanych branżowych szkoleń językowych, audytu językowego oraz Coachingu Międzykulturowego. Dbając o efektywność naszych szkoleń współpracujemy jedynie z zawodowymi lektorami języków obcych, wykwalifikowanymi audytorami oraz profesjonalnymi trenerami Coachingu Międzykulturowego. Nasz zespół to wykwalifikowana, profesjonalna i wyselekcjonowana kadra, dla której nauczanie to życiowa pasja.


Our Clients

Spełniamy kryteria wyboru dobrej szkoły językowej

Wykształcenie i doświadczenie nauczycieli

Autorskie metody nauczania

Monitorowanie postępów nauczania

System poziomów z wyraźnie określonymi celami nauki

Kursy biznesowe i specjalistyczne

Kontrola jakości nauczania przez dyrektora metodycznego