Kursy językowe dla firm Bytom

Szukasz sprawdzonej szkoły językowej? Zależy Ci na szybkich efektach kształcenia? Kursy językowe dla firm, które prowadzimy w Bytomiu, gwarantują wysoką efektywność. Przez ponad 20 lat współpracy z przedsiębiorstwami, urzędami i instytucjami udało nam się wypracować skuteczne metody nauczania i dostosować ofertę do potrzeb klienta biznesowego. Specjalizujemy się w pracy z osobami dorosłymi i umożliwiamy pracownikom prowadzenie swobodnego dialogu w ponad 20 językach obcych. Masz więc pewność, że nasza szkoła językowa dla firm to trafiony wybór!

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Jak wyglądają kursy i szkolenia językowe dla firm z Bytomia?

Prowadzone przez nas szkolenia i kursy językowe dla firm odbywają się w siedzibach przedsiębiorstw, urzędów i instytucji z Bytomia. Za ich przebieg odpowiada doświadczona i świetnie przygotowana merytorycznie kadra lektorów. Podczas zajęć uczestnicy rozwijają umiejętności w zakresie języka ogólnego, biznesowego lub branżowego. Organizujemy również językowe kursy konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów oraz szkolenia szyte na miarę dla firm z Bytomia.

Szukasz oferty, która będzie w pełni zgodna z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami przedsiębiorstwa? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Nasze szkolenia językowe dla firm z Bytomia opierają się na indywidualnym podejściu do klienta. Zapewniamy elastyczną współpracę, personalizację oferty oraz różne tryby nauczania. Oprócz szkoleń stacjonarnych prowadzimy kursy językowe dla firm online. Możesz samodzielnie zdecydować, która forma zajęć najlepiej sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie.

Angielski dla firm Bytom – zadbaj o wysoki poziom językowy pracowników

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej zapewnia wysoki poziom kształcenia w oparciu o nowoczesną, autorską metodę nauczania CLT. Podczas kursów języka dla firm w Bytomiu uczestnicy szybko przełamują bariery i osiągają wysoki poziom komunikacji. Dzięki temu masz pewność, że Twoi współpracownicy poradzą sobie podczas międzynarodowych targów, spotkań biznesowych czy rozmów z klientami.

Oprócz kursów języka angielskiego dla firm z Bytomia oferujemy również szkolenia z innych języków, a także:

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego,rnnorweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami