Kursy językowe dla firm Sosnowiec

Szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie kompetencji komunikacyjnych? Przekonaj się, jak skuteczne są nasze kursy językowe dla firm w Sosnowcu! Przez ponad 20 lat obecności na rynku wypracowaliśmy skuteczne metody kształcenia i zbudowaliśmy zespół wykwalifikowanych lektorów, którzy specjalizują się w pracy z osobami dorosłymi. Dzięki temu nasze szkolenia przynoszą bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Interesuje Cię język angielski? A może współpracujesz głównie z klientami z Niemiec? Uczymy ponad 20 języków obcych, więc na pewno znajdziesz idealne szkolenie językowe dla swoich pracowników. Zapraszamy do skorzystania z oferty dla firm z Sosnowca!

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm Sosnowiec – szeroki wybór szkoleń

Celem naszych szkoleń jest rozwijanie kompetencji, które umożliwiają prowadzenie swobodnego dialogu w zróżnicowanym, wielokulturowym świecie. Aby go zrealizować, proponujemy klientom następujące językowe kursy dla firm z Sosnowca:

  • zajęcia skupiające się na języku ogólnym, biznesowym lub branżowym,
  • lekcje konwersacyjne,
  • szkolenia przygotowujące do egzaminów,
  • kursy opracowane według indywidualnych potrzeb klienta.

Wykazujemy dużą elastyczność, a nasza oferta jest personalizowana. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania przedsiębiorców z różnych branż, a także przedstawicieli urzędów czy instytucji. Zainwestuj w profesjonalne szkolenia i kursy językowe dla firm z Sosnowca i podnieś jakość komunikacji wśród pracowników!

Czym wyróżniają się nasze szkolenia i kursy językowe dla firm w Sosnowcu?

Nasza szkoła językowa dla firm stawia na nowoczesne metody kształcenia. Korzystamy z autorskiego programu CLT i stale monitorujemy poziom nauczania. Masz więc pewność, że podczas kursu języka dla firm w Sosnowcu Twoi współpracownicy będą podnosić swoje kompetencje w szybkim tempie. To najlepsza gwarancja, że szkolenie jest bezpieczną inwestycją w rozwój biznesu.

Oprócz kursów języka angielskiego dla firm z Sosnowca możemy zaoferować Ci:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego,rnnorweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami