Kurs ukraińskiego dla firm

Język ukraiński dla firm to oferta skierowana do przedsiębiorców z całego kraju — prowadzimy szkolenia stacjonarne, w siedzibach naszych klientów, jak i online. Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych, doskonali lektorzy i autorskie metody pracy sprawiają, że możemy zagwarantować najwyższy poziom nauczania. Wybierając kurs języka ukraińskiego dla firm w naszej szkole inwestujesz w szybszy rozwój swojego przedsiębiorstwa. Poznaj całą naszą ofertę.

Język ukraiński dla firm — dlaczego warto się zdecydować?

Do Polski przyjeżdża coraz więcej obywateli Ukrainy, którzy chętnie podejmują pracę w polskich firmach. Jeśli też rozważasz taką współpracę, nauka ukraińskiego będzie dobrym pomysłem. Eliminując bariery językowe, będziesz w stanie sprawniej przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne, lepiej zarządzać zespołem czy prowadzić skuteczne negocjacje. Coraz więcej przedsiębiorców pyta nas o ukraiński dla firm. Zobacz, jak go uczymy.

Nauka języka ukraińskiego — nasze metody

Prowadząc kursy językowe dla firm przez ponad 20 lat, wypracowaliśmy autorską metodę nauczania CLT. Dążymy do rozwoju wszystkich umiejętności, które przyczyniają się do opanowania swobodnej komunikacji w języku obcym. Uczymy zarówno języka używanego na co dzień, jak i biznesowego, czy specjalistycznego, związanego z wybraną branżą. Dokładny przebieg kursu ukraińskiego dopasowujemy do potrzeb naszych klientów.

Firmom, dla których nauka języka ukraińskiego jest obecnie priorytetem, proponujemy intensywne kursy językowe. Pozwalają one nawet w tydzień nabyć umiejętność komunikatywnego porozumiewania się lub przygotować się do spotkania biznesowego czy targów.

Poznaj pełną ofertę naszej szkoły

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej to nie tylko szkoła językowa dla firm. Nasza oferta obejmuje również coaching międzykulturowy, który pozwala lepiej poznać i zrozumieć kulturowe odmienności. Wykonujemy też audyt językowy dla firm, który pozwala na szybką ocenę umiejętności językowych pracowników lub kandydatów do pracy. Zapraszamy do współpracy!

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka ukraińskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy ukraińskiego w Katowicach

Kursy ukraińskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy ukraińskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka ukraińskiego

Szkolenia języka ukraińskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka ukraińskiego w biznesie.

Referencje