Kurs arabskiego dla firm

Kurs języka arabskiego to oferta dla firm z Katowic, które mają na co dzień styczność z przedstawicielami innych kultur. Dzięki nauce arabskiego, który jest jednym z czterech najczęściej używanych języków na świecie, Twoi pracownicy będą mogli prowadzić swobodny dialog w międzynarodowym środowisku. W naszej szkole nauczą się języka arabskiego ogólnego, biznesowego lub specjalistycznego. Prowadzimy zajęcia stacjonarnie, w siedzibach firm, ale oferujemy też kurs arabskiego online.

Dlaczego warto zainwestować w kurs arabskiego dla firm?

Nauka arabskiego może być cennym atutem dla każdej firmy, która chce prowadzić biznes na Bliskim Wschodzie lub rozszerzyć swój globalny udział w rynku. Arabski jest najczęściej używanym językiem Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Wraz ze wzrostem jego znaczenia gospodarczego, firmy zdają sobie sprawę, że znajomość języka arabskiego może być ważną przewagą konkurencyjną. Stąd wynika rosnące zapotrzebowanie na kursy językowe dla firm, skutecznie uczące arabskiego i dopasowane do biznesowych realiów. Znajdziesz je również w naszej ofercie.

Język arabski dla firm — jakie metody nauczania stosujemy?

Nasza szkoła językowa dla firm stosuje nowatorską metodę nauczania CLT – Communicative Language Teaching. Kładziemy nacisk na sprawność werbalną, promując twórcze myślenie i spontaniczne reakcje kursantów. Nauka języka arabskiego w ten sposób staje się dużo przyjemniejsza i pozwala osiągnąć szybkie efekty. Firmom, którym zależy na szybkim przygotowaniu do targów, prezentacji lub negocjacji proponujemy intensywne kursy językowe (w tym intensywny kurs arabskiego). Pozwalają one na szybkie przełamanie bariery komunikacyjnej przez totalne zanurzenie w języku.

Nasza oferta skierowana do biznesu to nie tylko kursy arabskiego w Katowicach i online, ale również audyt językowy dla firm, dzięki któremu szybko i trafnie ocenisz kandydatów do pracy. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę, dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka arabskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy arabskiego w Katowicach

Kursy arabskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy arabskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka arabskiego

Szkolenia języka arabskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka arabskiego w biznesie.

Referencje