Kursy językowe online

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnych kursów językowych online.  Skorzystaj z zajęć prowadzonych nowoczesną metodą BLENDED LEARNING oraz online przy użyciu komunikatora SKYPE. Nauka języków obcych jest teraz dostępna na wyciągnięcie ręki!

nauka przez skype

Online learning

Kursy językowe online gwarantują tak dobre wyniki w nauce jak tradycyjne, a przy tym są wygodniejsze dla Kursanta!

Czy języka obcego możesz nauczyć się tylko dzięki regularnym spotkaniom z lektorem? NIE! Czy zawsze musisz dostosować swój napięty plan dnia do sztywnego harmonogramu zajęć językowych? NIE! Dzięki kursom językowym prowadzonym przez SKYPE i profesjonalnemu wsparciu naszych lektorów poznasz nowe oblicze nauki języków obcych.

Blended learning

Innowacyjna metoda nauczania w ramach kształcenia e-learning

Skorzystaj z supernowoczesnej, rewelacyjnej metody Blended learning, która jest połączeniem nauki „na żywo” z lektorem oraz samodzielnej pracy na platformie e-learningowej. W ramach nauki online masz do dyspozycji atrakcyjne, urozmaicone materiały audio i wideo, filmy BBC, scenki sytuacyjne i rodzajowe, interaktywne słowniki, liczne interesujące teksty i różnorodne ćwiczenia. Dodatkowym atutem dla Firm jest możliwość monitorowania postępów w nauce pracowników, poprzez raporty generowane na platformie e-learningowej.

blended learning

Zalety nauki online

Elastyczny harmonogram zajęć

Nieograniczony dostęp do bogatego zasobu materiałów

Realizowanie zajęć w dowolnym miejscu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

Dostęp do najnowszych narzędzi online

ponad 20 języków obcych

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy z języka:

angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, chińskiego, arabskiego, czeskiego, ukraińskiego, norweskiego, węgierskiego, polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Rodzaje kursów językowych on-line

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy online na wszystkich poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEF, ang. Common European Framework of Reference for Languages).

Kursy konwersacyjne online

Idealne rozwiązanie dla osób pragnących przełamać barierę językową i udoskonalić płynność komunikowania się w językach obcych, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Kursy specjalistyczne online rozwijają umiejętności językowe m.in. w zakresie prezentacji, negocjacji, rozmów telefonicznych, prowadzenia konferencji oraz rozwiązywania konfliktów pracowniczych.

Kursy biznesowe online

Gwarantujemy opanowanie słownictwa biznesowego, pozwalającego na swobodne komunikowanie się w sytuacjach zawodowych na arenie międzynarodowej.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie online do różnych egzaminów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania (zgodnie ze skalą CEFR).

Kursy online „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” umożliwiają połączenie elementów języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Nauka online zapewnia dużą elastyczność kursu.

Pragniesz poznać nowe oblicze nauki języków obcych na miarę XXI wieku?


Our Clients