Kursy językowe dla firm Łódź

Chcesz zadbać o jakość komunikacji w swoim przedsiębiorstwie? Angielski dla firm z Łodzi to oferta kursów języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego, które wyróżniają się wysoką efektywnością. Korzystamy z nowoczesnej metody nauczania CLT (Communicative Language Teaching), a nasza kadra to zespół wykwalifikowanych, profesjonalnych lektorów. Dzięki temu od ponad 20 lat z sukcesem podnosimy kompetencje językowe pracowników przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji i umożliwiamy swobodne prowadzenie dialogu w wielokulturowym środowisku pracy. Niezależnie od branży kursy językowe dla firm są świetną inwestycją w rozwój biznesu. Jeśli prowadzisz działalność w Łodzi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm Łódź

Chcesz zadbać o jakość komunikacji w swoim przedsiębiorstwie? Angielski dla firm z Łodzi to oferta kursów języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego, które wyróżniają się wysoką efektywnością. Korzystamy z nowoczesnej metody nauczania CLT, a nasza kadra to zespół wykwalifikowanych, profesjonalnych lektorów. Dzięki temu od ponad 20 lat z sukcesem podnosimy kompetencje językowe pracowników przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji i umożliwiamy swobodne prowadzenie dialogu w wielokulturowym środowisku pracy. Niezależnie od branży kursy językowe dla firm są świetną inwestycją w rozwój biznesu. Jeśli prowadzisz działalność w Łodzi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Angielski dla firm Łódź – jakie kursy oferujemy?

The Link to szkoła językowa dla firm, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów. Wykazujemy dużą elastyczność i zawsze dostosowujemy kursy do poziomu uczestników oraz oczekiwań pracodawcy. To najlepsza gwarancja, że szkolenia językowe dla firm z Łodzi przyniosą szybkie efekty i skutecznie usprawnią komunikację – zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Prowadzimy następujące kursy:

  • języka ogólnego,
  • języka biznesowego,
  • branżowe,
  • konwersacyjne,
  • przygotowujące do egzaminów,
  • opracowane zgodnie z potrzebami klienta.

Językowe kursy dla firm z Łodzi to najlepsza droga do stworzenia otwartego, nowoczesnego środowiska pracy. W razie pytań o szczegóły oferty zachęcamy do kontaktu.

Kursy językowe dla firm Łódź – postaw na profesjonalizm

Oferta The Link – Szkoły Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej obejmuje język angielski dla firm, a także kursy z ponad 20 innych języków, w tym niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, norweskiego czy węgierskiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia dla pracowników z Łodzi, którzy na co dzień mają kontakt z mieszkańcami różnych części świata.

Poznaj pełny zakres naszych usług:

Nie czekaj – zainwestuj w profesjonalne szkolenia i kursy językowe dla firm z Łodzi, by jak najszybciej zwiększyć kompetencje swoich pracowników.

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego, norweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami