Kursy językowe dla firm Wrocław

Oferta The Link – Szkoły Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej obejmuje angielski dla firm z Wrocławia oraz kursy z ponad 20 innych języków. Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Korzystamy z innowacyjnej metody nauczania CLT (Communicative Language Teaching), a nasza kadra to zespół wykwalifikowanych lektorów specjalizujących się w kształceniu osób dorosłych. Dzięki temu gwarantujemy szybkie efekty, które przekładają się na wysoki poziom komunikacji w przedsiębiorstwach, urzędach i instytucjach. Sprawdź, jakie kursy językowe dla firm z Wrocławia organizujemy i przekonaj się, jak duże znaczenie w biznesie ma swobodny dialog.

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm Wrocław

Oferta The Link – Szkoły Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej obejmuje angielski dla firm z Wrocławia oraz kursy z ponad 20 innych języków. Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Korzystamy z innowacyjnej metody nauczania CLT, a nasza kadra to zespół wykwalifikowanych lektorów specjalizujących się w kształceniu osób dorosłych. Dzięki temu gwarantujemy szybkie efekty, które przekładają się na wysoki poziom komunikacji w przedsiębiorstwach, urzędach i instytucjach. Sprawdź, jakie kursy językowe dla firm z Wrocławia organizujemy i przekonaj się, jak duże znaczenie w biznesie ma swobodny dialog.

Angielski dla firm Wrocław – szeroka oferta kursów

Szukasz kursu specjalistycznego? A może interesują Cię konwersacyjne szkolenia językowe dla firm z Wrocławia? Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Prowadzimy zajęcia z języka ogólnego, biznesowego, branżowego, a także kursy konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów. W razie potrzeby opracowujemy też szkolenia „szyte na miarę”. Masz więc pewność, że Twoi współpracownicy zdobędą u nas niezbędne kompetencje.

Język angielski dla firm to idealny wybór dla przedsiębiorstw z Wrocławia, które skupiają przedstawicieli różnych kultur. Swobodna komunikacja i brak barier pozwalają tworzyć trwałe relacje biznesowe oraz profesjonalne środowisko pracy. Jako szkoła językowa dla firm z ponad 20-letnim doświadczeniem gwarantujemy rzetelność oraz wysoki poziom merytoryczny. Zapraszamy!

Szkolenia i kursy językowe dla firm Wrocław – zaufaj profesjonalistom

Językowe kursy dla firm, które organizujemy, wyróżniają się dużą efektywnością. Zawdzięczamy ją wykształconej kadrze, autorskim metodom nauczania, a także monitorowaniu postępów. Zajęcia zawsze są prowadzone w oparciu o dokładnie określone cele. Dzięki temu masz pewność, że kursy i szkolenia językowe z angielskiego dla firm z Wrocławia to świetna inwestycja w rozwój pracowników.

Sprawdź również pozostałą ofertę naszej szkoły:

Zadbaj o jakość komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w swoim przedsiębiorstwie – postaw na profesjonalne kursy językowe dla firm online!

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego, norweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami