Kursy językowe dla firm Warszawa

Angielski dla firm w Warszawie to szeroka oferta kursów dla pracowników przedsiębiorstw, a także instytucji oraz urzędów. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w poszerzaniu kompetencji językowych, a stosowane przez nas metody nauczania wyróżniają się wysoką efektywnością. Oferta The Link – Szkoły Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej, obejmuje m.in. kursy języka ogólnego, biznesowego, a także szkolenia językowe „szyte na miarę” dla firm z Warszawy. Oprócz angielskiego nauczamy ponad 20 innych języków. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm Warszawa

Angielski dla firm w Warszawie to szeroka oferta kursów dla pracowników przedsiębiorstw, a także instytucji oraz urzędów. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w poszerzaniu kompetencji językowych, a stosowane przez nas metody nauczania wyróżniają się wysoką efektywnością. Oferta The Link – Szkoły Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej, obejmuje m.in. kursy języka ogólnego, biznesowego, a także szkolenia językowe „szyte na miarę” dla firm z Warszawy. Oprócz angielskiego nauczamy ponad 20 innych języków. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Angielski dla firm Warszawa – inwestycja w rozwój biznesu

Szkolenia z angielskiego oraz innych języków dla firm w Warszawie mają na celu podniesienie poziomu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w wielokulturowych miejscach pracy. Organizujemy kursy:

  • języka ogólnego,
  • języka biznesowego,
  • specjalistyczne,
  • konwersacyjne,
  • przygotowujące do egzaminów,
  • „szyte na miarę”.

Jako profesjonalna szkoła językowa dla firm zapewniamy klientom najwyższy poziom kształcenia. Szkolenia zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i możliwości uczestników. Dzięki temu nasze kursy językowe dla firm w Warszawie wyróżniają się dużą skutecznością i pomagają osiągnąć pełną swobodę w prowadzeniu międzykulturowego dialogu.

Kursy angielskiego dla firm w Warszawie – co nas wyróżnia?

Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasze kursy i szkolenia językowe z angielskiego dla firm w Warszawie:

  • korzystamy z autorskiej metody nauczania CLT,
  • zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów,
  • stale monitorujemy jakość oraz efekty kształcenia,
  • nasze językowe kursy dla firm w Warszawie są personalizowane.

Język angielski jest podstawą komunikacji we współczesnym świecie, jednak nasza oferta jest dużo szersza. Prowadzimy szkolenia i kursy językowe dla firm w Warszawie z ponad 20 języków. Dzięki temu zapewniamy wsparcie w przełamaniu barier komunikacyjnych w przedsiębiorstwach, które utrzymują międzynarodowe relacje biznesowe. Oprócz stacjonarnych kursów języka dla firm w Warszawie oferujemy również:

Kursy języka angielskiego oraz szkolenia z innych języków w The Link to najskuteczniejszy sposób, by zbudować wizerunek profesjonalnego, nowoczesnego i otwartego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami i wybierz szkolenie dla firm z Warszawy, które najbardziej przyda się Twoim współpracownikom.

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego, norweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami