Kurs czeskiego dla firm

Szukasz miejsca, w którym Twoi pracownicy mogliby odbyć kurs czeskiego w Katowicach? W naszej ofercie znajdują się kursy czeskiego prowadzone w siedzibach klientów oraz online. Jako szkoła językowa z ponad 20-letnim doświadczeniem zapewniamy bardzo wysoki poziom nauczania. Posługujemy się autorskimi metodami pracy i zatrudniamy lektorów z najlepszych wydziałów filologicznych w kraju. Dzięki temu kursanci, którzy wybrali nasz czeski dla firm szybko nabierają językowej wprawy.

Kurs języka czeskiego dla firm — jak go uczymy?

Nasze kursy językowe dla firm realizujemy w oparciu o metodę CLT — communicative language teaching. Stawiamy na rozwój umiejętności płynnej komunikacji zarówno w sytuacjach codziennych, jak i biznesowych. Dopasowujemy poziom i zakres nauki do potrzeb Twoich pracowników. Język czeski dla firm może więc obejmować przygotowanie do egzaminów, albo opanowanie specjalistycznego słownictwa obowiązującego w Twojej branży.

Nauka czeskiego może być przyjemnością. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych lektorów i stosujemy własne standardy oceny skuteczności nauczania. Dzięki temu możesz być pewien, że kurs czeskiego dla firm w naszej szkole to dobry wybór, który szybko zaprocentuje rozwojem Twojego przedsiębiorstwa.

Nie tylko czeski dla firm — poznaj naszą pełną ofertę

Oprócz kursów języka czeskiego w Katowicach nasza szkoła językowa dla firm oferuje:

  • intensywne kursy językowe — idealne rozwiązanie przed wyjazdem na targi, spotkaniem biznesowym lub negocjacjami,
  • audyt językowy dla firm, który pozwoli Ci szybko ocenić kompetencje językowe pracowników lub kandydatów do pracy,
  • coaching międzykulturowy i kursy kompetencji międzykulturowych, przygotowujące do współpracy z międzynarodowymi klientami.

Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka czeskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy czeskiego w Katowicach

Kursy czeskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy czeskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka czeskiego

Szkolenia języka czeskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka czeskiego w biznesie.

Referencje