Kurs włoskiego dla firm

Język włoski dla firm to oferta skierowana do pracowników przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji, której celem jest podniesienie poziomu komunikacji w zróżnicowanym, wielokulturowym świecie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów oraz autorskim metodom nauczania nasza szkoła od ponad 20 lat prowadzi kursy, które wyróżniają się wysoką efektywnością. Oferujemy między innymi szkolenia z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy również kursy języka włoskiego szyte na miarę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Język włoski dla firm – kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb

Kursy językowe dla firm organizowane przez The Link – Szkołę Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej są skutecznym sposobem, by zapewnić wysoką jakość komunikacji wśród pracowników. Nasze szkolenia to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na swobodnym dialogu w międzynarodowym środowisku pracy, trwałych relacjach biznesowych oraz dotarciu do nowych klientów. Kurs włoskiego dla firm przyniesie też Twojemu przedsiębiorstwu wiele korzyści wizerunkowych – wysokie kompetencje komunikacyjne pracowników podkreślają profesjonalizm.

Co dokładnie obejmuje nasza oferta? Oprócz szkoleń z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego prowadzimy także zajęcia konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów i szyte na miarę, oparte na autorskim programie. Każdy kurs języka włoskiego dla firm jest personalizowany, by jak najlepiej spełniał oczekiwania klienta. Masz więc pewność, że przyniesie efekty, na których Ci zależy.

Kurs włoskiego dla firm – dlaczego warto nam zaufać?

Interesuje Cię włoski dla firm i zależy Ci na szybkich efektach kształcenia? W naszej szkole możesz liczyć na:

  • świetnie przygotowanych nauczycieli specjalizujących się w pracy z dorosłymi,
  • innowacyjną metodę kształcenia CLT,
  • system monitorowania jakości nauczania,
  • pracę w homogenicznych grupach,
  • odpowiednio dopasowane materiały.

Wszystko to sprawia, że nauka włoskiego jest niezwykle skuteczna, a pierwsze postępy widać już po kilku spotkaniach.

Zachęcamy również do zapoznania się z resztą usług, które oferuje nasza szkoła językowa dla firm. Oprócz nauki języka włoskiego proponujemy:

Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka włoskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy włoskiego w Katowicach

Kursy włoskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy włoskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka włoskiego

Szkolenia języka włoskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka włoskiego w biznesie.

Referencje