Kurs niemieckiego dla firm

Popraw jakość komunikacji w swoim przedsiębiorstwie. Niemiecki dla firm to oferta kursów językowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dlaczego warto zaufać naszej szkole? Od ponad 20 lat z sukcesem podnosimy kompetencje językowe pracowników różnych branż. Współpracujemy również z instytucjami oraz urzędami. Bogate doświadczenie w nauczaniu pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy kształcenia. Dzięki temu masz pewność, że kurs języka niemieckiego dla firm szybko przyniesie pierwsze efekty.

Niemiecki dla firm – wybierz najlepszy kurs dla swoich pracowników

Jako profesjonalna szkoła językowa dla firm wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i organizujemy różne rodzaje kursów niemieckiego. Nie musisz więc martwić się, czy program zajęć będzie dopasowany do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa i specyfiki branży. Oferujemy między innymi szkolenia z języka:

  • ogólnego,
  • biznesowego,
  • specjalistycznego.

Oprócz tego prowadzimy kursy niemieckiego dla firm o charakterze konwersacyjnym i przygotowujące do egzaminów. Szukasz czegoś innego? Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań. Jesteśmy elastyczni, a do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Możemy przygotować dla Twojej firmy szkolenie szyte na miarę, które będzie łączyło elementy języka ogólnego, biznesowego oraz branżowego.

Kurs języka niemieckiego dla firm – wybierz profesjonalną szkołę

Jeśli interesuje Cię język niemiecki dla firm i zależy Ci na szybkich efektach kształcenia, The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej to doskonały wybór. Z czego wynika nasza skuteczność? Korzystamy z unikalnej metody nauczania CLT, której celem jest rozwój wszystkich umiejętności językowych umożliwiających swobodną komunikację. Dzięki niej Twoi pracownicy będą płynnie porozumiewać się w międzynarodowym środowisku.

Naszym atutem jest również wykwalifikowana kadra, która specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nauczycieli kursy językowe dla firm są prowadzone w sposób profesjonalny, a uczestnicy szybko osiągają postępy. Masz więc pewność, że nauka niemieckiego w naszej szkole to doskonała inwestycja, dzięki której jakość komunikacji w przedsiębiorstwie znacznie się poprawi – zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

W razie pytań o kurs języka niemieckiego dla firm zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z resztą naszych usług, które obejmują:

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka niemieckiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy niemieckiego w Katowicach

Kursy niemieckiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy niemieckiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka niemieckiego

Szkolenia języka niemieckiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka niemieckiego w biznesie.

Referencje