Kursy językowe dla firm Gdynia

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej od ponad 20 lat prowadzi kursy językowe dla firm z Gdyni oraz innych miast na terenie całego kraju. Oferujemy m.in. szkolenia ogólne, specjalistyczne i konwersacyjne przygotowane z myślą o potrzebach klienta biznesowego. Dzięki unikalnym metodom kształcenia oraz wykwalifikowanym nauczycielom zapewniamy wysoki poziom nauczania, który przekłada się na szybkie efekty. Chcesz, by Twoi współpracownicy byli w stanie prowadzić swobodny dialog w międzynarodowym środowisku? W takim razie serdecznie zapraszamy na nasze kursy i szkolenia językowe dla firm z Gdyni – uczymy angielskiego i ponad 20 innych języków!

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm, urzędów i instytucji z Gdyni

Jako profesjonalna szkoła językowa dla firm z wieloletnim doświadczeniem proponujemy klientom rozbudowaną ofertę kursów z ponad 20 języków obcych. Nasze szkolenia skupiają się na:

  • języku ogólnym, biznesowym lub specjalistycznym,
  • konwersacjach,
  • przygotowaniu do egzaminów.

Prowadzimy również językowe kursy dla firm szyte na miarę. Jeśli prowadzisz biznes w Gdyni, szczególnie polecamy zajęcia online, które zapewniają taki sam poziom merytoryczny co spotkania stacjonarne.

Dlaczego warto zainwestować w naukę języków obcych? Umiejętność swobodnej komunikacji pracowników jest bardzo dużą wartością dla przedsiębiorstwa. Umożliwia bezpośredni kontakt z zagranicznymi partnerami, klientami oraz udział w międzynarodowych eventach branżowych. Dodatkowo pozytywnie wpływa na wizerunek. Szkolenia i kursy językowe dla firm z Gdyni to niezawodny sposób, by rozwijać swoją działalność.

Angielski dla firm Gdynia – postaw na profesjonalne metody nauczania

Wysoka jakość usług, jaką zapewniamy klientom, wynika przede wszystkim z naszych metod pracy. Korzystamy z autorskiego systemu kształcenia CLT i stale monitorujemy jakość nauczania. Dzięki temu szkolenia językowe dla firm przynoszą bardzo dobre efekty – pracownicy szybko osiągają swobodę w komunikacji. Oprócz tego oferujemy przedsiębiorcom z Gdyni elastyczne podejście, które umożliwia dostosowanie programu i harmonogramu zajęć do indywidualnych potrzeb. Masz więc pewność, że współpraca z naszą szkołą będzie w pełni satysfakcjonująca.

Jeśli zależy Ci na wysokich kompetencjach komunikacyjnych pracowników, zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług. Oferujemy:

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego,rnnorweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami