Kursy językowe dla firm Gdańsk

Chcesz, by Twoi pracownicy swobodnie porozumiewali się z przedstawicielami innych krajów? Oferujemy profesjonalne kursy językowe dla firm z Gdańska, które wyróżniają się wysoką skutecznością. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w nauczaniu, innowacyjnym metodom kształcenia i świetnie przygotowanej kadrze lektorów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego przedsiębiorstwa, urzędu czy instytucji. Naszą zaletą jest także elastyczność – prowadzimy szkolenia językowe dla firm z Gdańska dopasowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm Gdańsk – uczymy ponad 20 języków!

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej prowadzi różnego rodzaju szkolenia i kursy językowe, w tym angielski dla firm z Gdańska. Oprócz tego uczymy m.in. niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i chińskiego. Możesz wybrać zajęcia o charakterze ogólnym, biznesowym lub specjalistycznym, a także szkolenia konwersacyjne czy ukierunkowane na zdanie egzaminów. Klientom, którzy szukają indywidualnych rozwiązań, proponujemy kursy językowe dla firm z Gdańska szyte na miarę. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania, a my dostosujemy do nich program.

Umiejętność swobodnej komunikacji usprawnia pracę i pozwala zaistnieć na międzynarodowym rynku. Dzięki szkoleniom Twoja firma zyska wiele nowych możliwości, poprawi jakość obsługi i zostanie zauważona przez zagranicznych partnerów. Językowe kursy dla firm z Gdańska są więc doskonałą inwestycją w rozwój przedsiębiorstwa, zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Angielski dla firm z Gdańska – zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Dlaczego warto wybrać nasze kursy i szkolenia językowe dla firm z Gdańska? Autorska metoda nauczania CLT, doświadczeni lektorzy, system monitorowania jakości kształcenia – wszystko to sprawia, że kursanci szybko osiągają widoczne efekty. Masz więc pewność, że współpraca z naszą szkołą opłaci się Twojej firmie.

Szukasz kompleksowego wsparcia? Szkoła językowa dla firm The Link oferuje szeroki zakres usług:

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego,rnnorweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami