Kursy językowe dla firm Poznań

Angielski dla firm z Poznania to szeroka oferta kursów przygotowanych z myślą o pracownikach przedsiębiorstw, urzędów i instytucji, którzy na co dzień mają kontakt z przedstawicielami innych krajów. Proponujemy klientom m.in. szkolenia ogólne, biznesowe i specjalistyczne z ponad 20 języków oparte na nowoczesnych metodach kształcenia. Za sprawą ponad 20-letniego doświadczenia nasza szkoła zapewnia bardzo wysoką skuteczność nauczania. Masz więc pewność, że Twoi współpracownicy szybko osiągną widoczne postępy. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w nasze kursy językowe dla firm z Poznania!

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm z Poznania – co obejmuje oferta?

Jako profesjonalna szkoła językowa dla firm dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Organizujemy kursy ogólne, specjalistyczne oraz biznesowe, a także konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów. Oprócz tego oferujemy szkolenia dla firm z Poznania szyte na miarę, które opierają się na autorskim programie wykraczającym poza standardowy zakres. Dzięki temu wiesz, że sprostamy każdym wymaganiom.

Poprzez kursy języka angielskiego dla firm z Poznania staramy się ułatwić pracownikom swobodny dialog w wielokulturowym, zróżnicowanym środowisku pracy. Wysokie kompetencje komunikacyjne przydają się m.in. podczas targów, międzynarodowych konferencji i spotkań biznesowych, ale usprawniają też codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Z nami Twoja firma stanie się nowoczesna, otwarta i zyska profesjonalny wizerunek w oczach klientów.

Angielski dla firm Poznań – wybierz szkołę, która cieszy się zaufaniem przedsiębiorców

Prowadzone przez nas językowe kursy dla firm z Poznania cieszą się bardzo dobrymi opiniami ze względu na wysoki poziom nauczania. Wynika to m.in. z faktu nauczania autorską, niezwykle skuteczną metodą kształcenia CLT. Gwarancją efektywności jest także świetnie przygotowana kadra oraz system monitorowania jakości nauczania. Wszystkie szkolenia i kursy językowe dla firm z Poznania są personalizowane. Masz więc pewność, że dobrze inwestujesz pieniądze.

Język angielski dla firm to tylko część usług, które realizujemy dla klientów z Poznania. Oprócz tego oferujemy:

Zapraszamy do kontaktu – podpowiemy Ci, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego,rnnorweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami