Kursy językowe dla firm Katowice

The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej od ponad 20 lat organizuje kursy językowe dla firm w Katowicach oraz innych polskich miastach. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorstw, instytucji oraz urzędów, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników. Prowadzimy m.in. kursy ogólne, biznesowe oraz specjalistyczne, które opierają się na autorskiej metodzie kształcenia o wysokiej efektywności. Sprawdź, jakie szkolenia językowe dla firm organizujemy w Katowicach i dlaczego warto nam zaufać.

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Angielski dla firm – kursy na Śląsku

W The Link prowadzimy szkolenia, dzięki którym pracownicy zyskują umiejętność swobodnej komunikacji w wielokulturowym środowisku. Nasza oferta obejmuje następujące językowe kursy dla firm w Katowicach:

  • z języka ogólnego lub biznesowego,
  • specjalistyczne,
  • konwersacyjne,
  • przygotowujące do egzaminów,
  • oparte na autorskim programie ułożonym zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Chcesz, by angielski był głównym językiem komunikacji w Twoim przedsiębiorstwie? Nasze szkolenia to idealny wybór dla firm z Katowic, którym zależy na stworzeniu nowoczesnego miejsca pracy spełniającego międzynarodowe standardy. Dzięki dużej elastyczności szkoły The Link zajęcia idealnie wpisują się w potrzeby klienta i są dopasowane do możliwości uczestników. Przekonaj się, że nauka angielskiego dla firm to świetna inwestycja w rozwój biznesu na Śląsku.

Szkolenia i kursy językowe dla firm Katowice – dlaczego warto nam zaufać?

Zależy Ci na najwyższym poziomie kształcenia i szybkich efektach? Nasza szkoła językowa dla firm zapewnia:

  • autorską, wysoce skuteczną metodę nauczania CLT,
  • opiekę lektorów, którzy wyróżniają się dużą wiedzą i doświadczeniem,
  • system monitorowania jakości kształcenia,
  • profesjonalną obsługę i znajomość potrzeb klienta biznesowego.

Język angielski to nie jedyna oferta dla firm w Katowicach – uczymy ponad 20 języków! Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować Twoich współpracowników do komunikacji w międzynarodowym, zróżnicowanym środowisku. Kursy języka angielskiego dla firm, które organizujemy m.in. w Katowicach, cieszą się dobrymi opiniami i są chętnie wybierane przez znane marki. To najlepszy dowód na to, że nauka z The Link jest efektywna i się opłaca!

Dobra znajomość języków obcych jest priorytetem w Twojej firmie? Szkolenia i kursy językowe z angielskiego dla firm to tylko część usług, które realizujemy dla klientów z Katowic. Oferujemy także:

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego, norweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami