Kurs chińskiego dla firm

Kurs chińskiego to oferta dla firm z Katowic i innych miast — uczymy języka stacjonarnie i online. Jesteśmy szkołą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zapewniamy najwyższy poziom kształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych metod, które ułatwiają szybką naukę i zapamiętywanie. Zainwestuj w globalny zasięg swojej firmy — wyślij swoich pracowników na intensywne kursy językowe uczące chińskiego od podstaw albo doszkalające pracowników, którzy już mówią w tym języku.

Kurs języka chińskiego dla firm — dlaczego warto?

Język chiński jest najczęściej używanym językiem na świecie. W ciągu ostatnich kilku dekad Chiny stały się globalną potęgą gospodarczą i ważnym graczem w sprawach światowych. Wraz z tym rozwojem, dla zachodnich firm nauka języka chińskiego stała się kluczowa, aby mieć lepsze zrozumienie chińskiego rynku. Najlepszym sposobem na jego szybkie przyswojenie jest kurs w szkole, która specjalizuje się w nauczaniu przedsiębiorców. Kursy językowe dla firm przebiegają bowiem nieco inaczej niż tradycyjne.

Język chiński dla firm — najlepszy kurs dla Twoich pracowników

Jako profesjonalna szkoła językowa dla firm organizujemy kursy języka chińskiego. Dopasowujemy program zajęć do potrzeb firmy. Uczymy nie tylko języka używanego na co dzień, ale i języka biznesowego, który pozwala swobodnie komunikować się w świecie biznesu. Nasz chiński dla firm to również słownictwo specjalistyczne, związane ze specyfiką branży, w jakiej działają nasi kursanci. W zależności od potrzeb przygotowujemy do egzaminów potwierdzających znajomość języka chińskiego na każdym poziomie albo dążymy do opanowania języka do poziomu konwersacyjnego.

Kurs języka chińskiego dla firm prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy ukończyli najlepsze wydziały filologiczne w Polsce. Monitorujemy efektywność nauczania w grupach i w oparciu o uzyskane informacje stale ulepszamy swoje metody.

Nasza oferta to znacznie więcej niż nauka chińskiego. Oferujemy również audyt językowy dla firm, coaching międzykulturowy czy szkolenia z języka specjalistycznego. Napisz do nas i zapytaj o ofertę dla Twojej firmy!

Zapytaj o indywidualną ofertę kursów języka chińskiego dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kursy chińskiego w Katowicach

Kursy chińskiego prowadzone w siedzibach firm i instytucji.

Kursy chińskiego prowadzone w Katowicach są dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nasza baza profesjonalnych lektorów pozwala elastycznie dopasować harmonogram do potrzeb pracowników.

blended learning

Kursy języka chińskiego

Szkolenia języka chińskiego są kluczowe do zachowania wysokiego poziomu komunikacji.

Nowoczesna metoda nauczania CLT prowadzi do najlepszych efektów podczas zajęć z języka chińskiego w biznesie.

Referencje