Kursy językowe dla firm Chorzów

Angielski dla firm to oferta skierowana do pracowników przedsiębiorstw, urzędów i instytucji w Chorzowie, którzy chcą podnieść swoje kompetencje językowe w oparciu o nowoczesne metody nauczania. W The Link – Szkole Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej, prowadzimy m.in. kursy ogólne, biznesowe i specjalistyczne z ponad 20 języków. Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów i ponad 20-letniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoką efektywność kształcenia. Sprawdź, jakie kursy językowe dla firm organizujemy w Chorzowie.

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Profesjonalne kursy językowe – oferta dla firm z Chorzowa

Chcesz podnieść jakość komunikacji w swojej firmie? Stworzyć otwarte, sprawnie funkcjonujące środowisko pracy? Nasze szkolenia i kursy językowe dla firm w Chorzowie to najskuteczniejszy sposób, by przełamać bariery komunikacyjne we współczesnym, wielokulturowym świecie. W The Link prowadzimy zajęcia:

  • ogólne,
  • biznesowe,
  • specjalistyczne,
  • konwersacyjne,
  • przygotowujące do egzaminów,
  • dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Organizując językowe kursy dla firm w Chorzowie, zawsze wykazujemy dużą elastyczność w stosunku do oczekiwań klienta oraz możliwości uczestników. Dzięki temu zajęcia przynoszą szybkie efekty i są doskonałą inwestycją w rozwój biznesu.

Język angielski dla firm Chorzów – co wyróżnia nasze kursy?

Szkolenia językowe dla firm, które organizujemy w Chorzowie, Szczecinie oraz innych polskich miastach, opierają się na autorskiej, sprawdzonej metodzie kształcenia CLT. Są prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy specjalizują się w nauczaniu osób dorosłych, dlatego gwarantują wysoką efektywność. Kursy języka angielskiego to nie jedyna oferta dla firm z Chorzowa – uczymy ponad 20 języków, w tym niemieckiego, hiszpańskiego czy chińskiego. Oprócz zajęć stacjonarnych oferujemy również kursy językowe dla firm online.

Jako profesjonalna szkoła językowa dla firm zapewniamy przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie w poszerzaniu kompetencji pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych usług:

Kursy i szkolenia językowe z angielskiego dla firm to idealna możliwość, by usprawnić komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz stworzyć nowoczesne, otwarte i profesjonalne środowisko pracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych zajęć w Chorzowie, a w razie pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego, norweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami