Kursy językowe dla firm Częstochowa

Interesują Cię kursy językowe dla firm z Częstochowy? The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej od ponad 20 lat szkoli pracowników przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji. Korzystamy z innowacyjnej metody kształcenia CLT (Communicative Language Teaching), a nasza kadra to zespół wykwalifikowanych nauczycieli specjalizujących się w pracy z osobami dorosłymi. Dzięki temu gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz szybkie efekty. Angielski dla firm z Częstochowy to oferta obejmująca m.in. kursy języka biznesowego, specjalistycznego i ogólnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług.

Rodzaje kursów językowych

Kursy języka ogólnego

Oferujemy kursy języka ogólnego dla firm na sześciu poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Kursy języka biznesowego

Gwarantujemy opanowanie sprawności językowych, pozwalających na swobodne komunikowanie się w świecie globalnego biznesu.

Kursy specjalistyczne (branżowe)

Naszym celem jest efektywne kształcenie osób dorosłych w zakresie języka specjalistycznego, używanego w sytuacjach zawodowych.

Kursy konwersacyjne

Pomogą udoskonalić płynność komunikowania się w języku obcym, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i towarzyskich.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do różnych egzaminów z wielu języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy „szyte na miarę”

Kursy „szyte na miarę” pozwalają stworzyć autorski program łączący elementy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego.

Kursy językowe dla firm Częstochowa

Interesują Cię kursy językowe dla firm z Częstochowy? The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej od ponad 20 lat szkoli pracowników przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji. Korzystamy z innowacyjnej metody kształcenia CLT, a nasza kadra to zespół wykwalifikowanych nauczycieli specjalizujących się w pracy z osobami dorosłymi. Dzięki temu gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz szybkie efekty. Angielski dla firm z Częstochowy to oferta obejmująca m.in. kursy języka biznesowego, specjalistycznego i ogólnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług.

Kursy językowe dla firm Częstochowa – uczymy szybko i skutecznie

The Link to szkoła językowa dla firm, której celem jest rozwijanie kompetencji umożliwiających swobodny dialog międzykulturowy. Dzięki dużej elastyczności oraz otwartości na potrzeby jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania klientów. Prowadzimy następujące językowe kursy dla firm z Częstochowy:

  • języka ogólnego, biznesowego, branżowego,
  • konwersacyjne,
  • przygotowujące do egzaminów,
  • opracowane zgodnie z potrzebami danego przedsiębiorstwa.

Masz więc pewność, że znajdziesz idealne szkolenie dla swoich współpracowników.

Kursy języka angielskiego dla firm z Częstochowy stanowią wyłącznie część naszej oferty – uczymy ponad 20 języków obcych. Należą do nich m.in. niemiecki, francuski, ukraiński i czeski. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły!

Angielski dla firm Częstochowa – gwarancja profesjonalizmu

Największym atutem naszych szkoleń i kursów językowych dla firm z Częstochowy jest wysoka efektywność. Z czego wynika? Możemy pochwalić się sprawdzoną metodą nauczania CLT, zespołem wykształconych lektorów z dużym doświadczeniem i systemem monitorowania jakości kształcenia. Zapewniamy też indywidualne podejście i profesjonalną obsługę opartą na znajomości potrzeb klienta biznesowego. Dzięki temu nasze szkolenia językowe dla firm z Częstochowy cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

Pełna oferta The Link – Szkoły Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej obejmuje:

Zachęcamy do kontaktu!

Chcesz poznać szczegółową ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb?

audyt z wielu jezykow

Uczymy ponad 20 języków obcych!

Prowadzimy kursy języka:

angielskiego,niemieckiego,hiszpańskiego,włoskiego,rosyjskiego,francuskiego,chińskiego,arabskiego,czeskiego,ukraińskiego, norweskiego,węgierskiego,polskiego dla cudzoziemców i wielu innych

Co nas wyróżnia?

Unikalna metoda nauczania CLT (Communicative Language Teaching)

Autorska, nowoczesna metoda nauczania kładąca nacisk na rozwój umiejętności językowych, umożliwiających swobodną komunikację.

Wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów (ponad 50 osób), absolwentów najlepszych wydziałów filologicznych w Polsce.

Specjalizacja w nauczaniu osób dorosłych

Jesteśmy szkołą nastawioną na kształcenie osób dorosłych, których celem jest skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

System monitorowania kursów i szkoleń

W trosce o wysoki poziom nauczania stosujemy autorski system monitorowania jakości kształcenia.

Ponad 20-letnie doświadczenie

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Profesjonalny dział Obsługi Klienta biznesowego

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach Państwa pracy. Sekretariat czynny jest od 8:00 do 16:00.

Proces personalizacji kursów językowych

Etap

01

Testy poziomujące dla uczestników

Przeprowadzamy testy w siedzibie Państwa firmy lub testy online.

Etap

02

Podział na homogeniczne grupy

Dbamy o najwyższą jakość kursów poprzez zaproponowanie Państwu podziału na homogeniczne grupy językowe.

Etap

03

Elastyczny harmonogram zajęć

Dopasowujemy harmonogram zajęć do oczekiwań Państwa firmy i możliwości Państwa pracowników.

Etap

04

Wsparcie w wyborze rodzaju kursu

Nasz Dyrektor ds. Metodyki Nauczania rekomenduje najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Etap

05

Dopasowanie odpowiednich materiałów

Zapewniamy silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne z najlepszych firm wydawniczych.

Etap

06

Stałe monitorowanie kursów

W trosce o jakość nauczania prowadzimy system monitorujący skuteczność prowadzonego kształcenia, opracowany przez Dyrektora ds. Metodyki Nauczania.


Zaufali nam

Skontaktuj się z nami